Чоловічки набір з 2-х штук для хлопчика 3 міс. 55-61 см 4-5,7 кг, застібка блискавка від підборіддя до щиколотки є захисний хлястик на кнопці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Бавовна |
| Виробник | Carters |
| Довжина рукава вироба | 22 см |
| Сезон | Всесезонний |
| Довжина крокового шва | 14 см |
| Застібка | Блискавка |
| Склад | 100% cotton rib |
| Стать | Для хлопчиків |
| Довжина від горловини до низу вироба | 48 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Розмір дитячого одягу | 55-61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Чоловічок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴/упаковка








