12 міс. 72-76 див., 9,3-11,1 кг
Комбінезон для хлопчика флісовий з капюшоном вушка 3Д, колір бордовий, принт ведмеді, застібка планка на гудзиках і кнопки з крокового шва, передній кишеню кенгуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Бордовий |
| Тип тканини | Фліс |
| Виробник | Carters |
| Довжина рукава вироба | 27 см |
| Сезон | Всесезонний |
| Довжина крокового шва | 25 см |
| Застібка | Кнопки, За кроковим швам, Гудзики |
| Склад | 100% polyester microfleece |
| Стать | Для хлопчиків |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Розмір дитячого одягу | 72-76 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Комбінезон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴





