12 міс. 72-76 див., 9,3-11,1 кг
Комбінезон для хлопчика флісовий синього кольору з зеленим капюшоном і сірими кишенями "кенгуру" спереду, застібка блискавка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Фліс |
| Виробник | Carters |
| Довжина рукава вироба | 27 см |
| Сезон | Всесезонний |
| Довжина крокового шва | 24 см |
| Застібка | Блискавка |
| Склад | 100% polyester spun heather fleece |
| Стать | Для хлопчиків |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Розмір дитячого одягу | 72-76 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Комбінезон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴





