Чоловічок "Транспорт" для хлопчика 6 міс 61-67 см 5,7-7.5 кг сірого кольору, застібка кнопки від щиколотки до підборіддя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Виробник | Carters |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Довжина крокового шва | 18 см |
| Застібка | Кнопки |
| Склад | 95% cotton, 5% elastane |
| Стать | Для хлопчиків |
| Довжина від горловини до низу вироба | 56 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Розмір дитячого одягу | 61-67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Чоловічок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴





