9 міс 67-72 cm 7,5-9,3 kg
Чоловічок Cotton Sleep & Play з бавовни сірого кольору в кольорову смужку для хлопчика, дуже м'який і зручний для активного і пасивного проведення часу дитини
- блискавка від щиколотки до підборіддя, хлястик на кнопці для захисту підборіддя
Склад: 100% cotton interlock
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Виробник | Carters |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Сезон | Всесезонний |
| Довжина крокового шва | 20 см |
| Склад | 100% cotton interlock |
| Стать | Для хлопчиків |
| Довжина від горловини до низу вироба | 61 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Розмір дитячого одягу | 67-72 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Чоловічок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴





