Людинок для хлопчика 3 міс 55-61 cm 4-5,7 kg, з бавовни, дуже м'який і зручний для активного та пасивного час проведення дитини.
- кнопки від щиколотки до підборіддя
- принт рибки
Склад: 100% cotton rib
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carters |
| Вид виробу | Чоловічок |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% cotton rib |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина виробу по спинці | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина крокового шва | 18 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 51 см |
| Довжина від горловини до низу виробу (см) | 55-61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴






