6M 61-67 cm 5.7-7.7 kg
Чоловічок дуже м'який і зручний для активного і пасивного проведення часу дитини.
- кнопки від щиколотки до підборіддя
- аплікація ракета
100% cotton interlock
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Бавовна |
| Виробник | Carters |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Сезон | Всесезонний |
| Довжина крокового шва | 19 см |
| Застібка | Кнопки |
| Склад | 100% cotton interlock |
| Стать | Для хлопчиків |
| Довжина від горловини до низу вироба | 56 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Розмір дитячого одягу | 61-67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Чоловічок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴





