Чоловічок для хлопчиків 3M 55-61 cm 4.1-5.7 kg дуже м'який і зручний для активного і пасивного проведення часу дитини.
- кнопки від щиколотки до підборіддя
- аплікація вишита собака
100% cotton interlock
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carters |
| Вид виробу | Чоловічок |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% cotton interlock |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина виробу по спинці | 35 см |
| Довжина рукава вироба | 22 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина крокового шва | 17 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 52 см |
| Розмір дитячого одягу | 55-61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





