Комбінезон флісовий для хлопчика 12 міс. 72-76 см., 9,5-11,3 кг., синього кольору принт клітина, без каптура, передня кишеня кенгуру.
100% поліестер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carters |
| Стать | Для хлопчиків |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Фліс |
| Склад | 100% polyester microfleece |
| Застібка | Блискавка, Кнопки, За кроковим швам |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 27 см |
| Довжина крокового шва | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дитячого одягу | 72-76 |
| Вид виробу | Комбінезон |
| Розмір дитячого одягу | 72-76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴





