Чоловічок для хлопчика від ТМ Zironka комфортний і практичний. Застібка на кнопках йде по центру виробу до ніжок, що дозволяє швидко переодягнути малюка. Особливістю даної моделі є дизайнерський малюнок і накладні вставки на колінах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Виробник | Зіронька |
| Довжина рукава вироба | 18 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Довжина крокового шва | 13 см |
| Застібка | Кнопки |
| Склад | 100% бавовна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Довжина від горловини до низу вироба | 42 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 56 |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Чоловічок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴






