6 міс. 61-67 см, 5,7-7,5 кг.
Комбінезон фліс для хлопчика, зеленого кольору принт смужка, з капюшоном на бавовняній підкладці, передня кишеня кенгуру.
100% polyester microfleece
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Тип тканини | Фліс |
| Виробник | Carters |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Сезон | Всесезонний |
| Довжина крокового шва | 20 см |
| Застібка | Блискавка |
| Склад | 100% polyester microfleece |
| Стать | Для хлопчиків |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Розмір дитячого одягу | 61-67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Комбінезон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴





